Header Image
FACE koduleht
CIC koduleht

SAK infopäev Viljandis

Print

20150129 202530
29. jaanuaril toimus järjekordne sigade Aafrika katku alane infopäev, seekord Viljandis. Sissejuhatuse tegi ja koosolekut juhtis EJS tegevjuht Tõnis Korts. Infopäev toimus Eesti Jahimeeste Seltsi ja Viljandimaa Jahimeeste Liidu koostöös. Ettekanded tegid Ago Pärtel Veterinaar- ja Toiduameti (VTA) juht, Teet Koitjärv Keskkonnaameti kriisiolukordade spetsialist, Tartu Ülikooli doktorant Ragne Oja ja Peep Männil KAUR ulukiseire osakonna juht.

Read more...

 

Metsakanaliste seire

Print

metsis AÜ
24. ja 25. jaanuaril toimus Eesti Ornitoloogiaühingu eestvedamisel Nigula looduskaitse keskuses info- ja õppepäev metsakanaliste loendustransektide läbiviimiseks.

Read more...

 

Ulukikahjude vältimise bännerile lisa

Print


Kahjustus Roht
EJSi üleskutse koguda kokku ulukikahjudega seonduv on saanud võrdlemisi leige tagasiside osaliseks, mis innustas Priit Vahtramäed Viljandimaalt omapoolse täienduse teemasse tegema. 

Read more...

 

SAKi infopäev Viljandis

Print

Metssead
Täna, 29.01, toimub Viljandis sigade Aafrika katku (SAK) teemaline infopäev.

Sõna võtavad Veterinaar- ja Toiduameti peadirektor Ago Pärtel, Keskkonnaameti kriisiolukordade nõunik Teet Koitjärv, Keskkonnaagentuuri ulukiseire osakonna juhataja Peep Männil.

Kuna kohtade arv oli piiratud, kutsuti kohalike seltside esindajaid otse. Eelnevalt on infopäevad toimunud Tartus, Ida-Virus ja Saaremaal. 

 

Aasta looma fotovõistlus “Metsanotsu – tõeline siga”

Print

Sus scrofa 2

Ajakiri Loodusesõber ja Looduskalender.ee kuulutavad avatuks fotovõistluse "Metsanotsu – tõeline siga", kuhu on oodatud pildid nii kohtumistest aasta looma endaga kui ka tema tegevusjälgedest.

Read more...